Hlavní stránka

VÍTEJTE!
    Vítejte na stránkách MŠ Erpužice Krteček. Dozvíte se zde spoustu užitečných i zajímavých informací. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. 
     
     Snahou celého našeho pedagogického kolektivu je vytvářet příjemné tvořivé klima ve třídě, vychovávat v dětech čestnou osobnost s dobrým vztahem ke svým kamarádům i dospělým lidem. 
     Dále se snažíme děti motivovat k tvořivým činnostem, které budou u dětí rozvíjet všechny stránky jejich osobnosti a zároveň podněcovat jejich tělesnou i duševní pohodu.
     Naším přáním je, aby byl každý den strávený v MŠ pro děti radostným, a v budoucnu na tyto dny vzpomínaly jako na příjemnou zkušenost a zdroj dobrých základů do života.

 
krtek a podzim.jpg
podzim.jpg

AKTUÁLNĚ U NÁS V MŠ

Tematický okruh „ PODZIM “

Děti se seznamují se základními poznatky o přírodě v podzimním ročním období. Pozorují proměny v přírodě při vycházkách. Jsou jim nabízeny činnosti, které se mohou v tomto ročním období dělat (sběr barevných listů, kaštanů, aj. plodů + výroba z nich, pouštění draků, apod.) V tomto bloku se budou děti: - seznamovat se znaky podzimu (+ počasí) - seznamovat s ovocem, zeleninou, vitamíny, péčí o tělo a zdraví člověka, předcházení nemocem - seznamovat s přírodními jevy, s počasím a s dopady na jejich zdraví

Podtémata:
          „Babí léto“
          „Co nám nese podzim v košíku“
          „Hrajeme si s podzimem“
          „Strašidel se nebojíme“
          „Počasí se mračí“
          „Poznáváme naše tělo“

kontakt pověřenec2 GDPR.png
Všechno, co opravdu potřebuju znát o tom, jak žít, co dělat a jak vůbec být, jsem se naučil v mateřské školce. Moudrost mě nečekala na vrcholu hory zvané postgraduál, ale na pískovišti ve školce. 
                                                                           Robert Fulghum
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one